Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Yakacık Uydu Servisi 0216 473 0277

Yakacık Uydu Servisi 0216 473 0277

Uydu montaj ve TV tamir işlemlerinde, Yakacık, Kartal ve Pendik bölgelerinde en çok tercih edilen firma Yakacık Uydu servisidir. Yakacık uydu servisi, tv ve yan ürünleri konusunda, her türlü ürün ve hizmeti müşterilerine sunar. Bu sistemlerin satışı, tamiri, bakımı ve onarımı Yakacık uydu servisinde, en uygun fiyatlarla yapılır. Firmanın sattığı her ürün, tamirini yaptığı her cihaz ve taktığı tüm yedek parçalar, firmanın verdiği farklı sürelerde garanti kapsamındadır. Yakacık uydu servisi 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet verir. Uydu servisine, web sitesinde yer alan telefon numaraları ve Whatsapp arıza hattından ulaşılabilir. Arızanın anlatılması için, görsel materyaller, Whatsapp üzerinden servise gönderilebilir.çanak anten, lnb, anten kablosu, tv duvar askı aparatlarının satışı ve montajı, çanak anten arızaları, çanak anten montajı, frekans ayarı, lcd tv kurulumu, kanal yükleme işlemleri, merkezi uydu sistemi arızalarının onarımı, daire içi anten kablosu çekme gibi işlerinizde servisimize ulaşıp aynı gün servis avantajından yararlanabilirsiniz. geniş bir hizmet kapsamında faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlaması ve arıza hizmetlerimizle ihtiyacınız olan uydu servisi firması olarak haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla en iyi hizmet kalitesini, avantajlı fiyatlarla sunmaktadır.Burada çanak antenlerin montajını ve bozuk olanı Bunların en sonunda gelen de daimi olarak müşteri memnuniyetini. Yaptığımız işlere ve bizlere geri dönüşlerine göre bakacak olursak başakşehir uydu servisi firması bir tane müşteri bulamazsınız. uydu anten tamircisi sizler için onu zaman hepimizden istemektedir. Kısa zaman da bizlere ileri bir seviyeye ulaştırmanızdan önce sizlere canı gönülden teşekkürlerimi sunar ve uydu tamircisi olarak memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isterim.

Yakacık Çanak Anten Kurulumu ve Bakım Onarımı

Yakacık uydu servisi, tamir atölyesi olarak tüm cihazların tamiratını yapar. TV’lerin tamiratı için gerekli olan tüm ekipman ve yedek parça, servis bünyesinde bulunur. Televizyonlar veya diğer cihazlar, servise getirilemediği durumlarda ev veya bulunduğu yerden teslim alınır. Kurulum işlemlerini de, profesyonel ekiplerle yapar. Yeni alınan veya daha önce kullanılmış ve başka yere nakli gereken sistemlerin de nakil ve montaj hizmetlerini de yapan firma, bunları en uygun fiyata, en iyi hizmet anlayışıyla yapar.

Evlere ve iş yerlerine çanak anten kurulumu
Sinyal sorunularına yönlendirme ve uydu ayarı
Çeşitli uydular için Multifeed sistem kurulumu
Türksat 4A uydusu kanal tarama ve düzenleme
Digiturk, D-Smart, Tivibu için çanak anten kurulumu
Duvara askı aparatı ile Led, Lcd ve Plazma TV montajı
Tüm yabancı uydulara çanak anten kurulumu
HD uydu alıcı, çanak, Lnb, kablo gibi malzemelerin satışı

Tuzla İstasyon Uydu Servisi 0216 473 0277
Uydu Servisi 0216 473 0277

uydu servisi uydu servisi olarak 2008 yılından beri uydu anten kurulum,
uydu arıza,uydu ayar,merkezi uydu sistemleri,bireysel uydu sistemleri,
ankastre uydu sistemleri konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından
7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bildiğimiz için 30 dakika içinde size yakın servis ekibimizi yönlendiriyoruz.

-ADRESİNİZE TEKNİK SERVİS ve İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ,
-HİZMET VERİLEN BÖLGELER,
-HİZMET VERİLEN MARKALAR,
-TV TAMİRİ HAKKINDA BİLGİLER,
-SIK RASTLANAN ARIZA VE ÇÖZÜMLERİ,
-HASARLI TV ALINIR KAMPANYAMIZ.

Özel Servisimiz, Tüm Marka ve Modellerde Hizmet Vermektedir. Samsung, lg, beko, arçelik, grundıg, altus, vestel, regal, seg, fınlux, phılıps, toshiba, sunny, axen, awox, elton, hisense, sony, şarp, nordmende gibi tüm markalarda özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Yakacık Televizyon Tamiri ve Servisi

Yakacık uydu servisi, televizyon tamiri dışında, TV yan ürünleriyle ilgili de her türlü işlemi yapar. Merkezi sistem kurulumu, çanak anten montajı, kablolama hizmetleri servisin sunduğu diğer hizmetlerdendir. Yakacık uydu servisi, güler yüzlü personeliyle, en uygun fiyatlarıyla, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi vaat eder. Firma, herhangi bir olumsuz durumda, şikayet hattı üzerinden tüketicilerin, dilek ve şikayetlerini dinler ve şikayetlerin çözüme kavuşması için çaba harcar. Yakacık uydu servisi, mobil ekibi her türlü arıza, bakım ve onarım işlemleri için sürekli olarak hazır bir vaziyette bekler.

LCD Tv servisi tamir ve yedek parça işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güven ve zamanında teslimattır. Servislerimizde arıza tespiti ve fiyatlandırma işlemi yapıldıktan hemen sonra müşteriden onay alınır. sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.

Led tv’ lerde en sık karşılaşılan arızalardan olan Led bar arızasını yeni led bar ile değiştirerek televizyonunuzu kullanılabilir hale getiriyoruz. Bu arızada led bar tamiri olmamaktadır.

Taşınma darbe, çarpma sonucu kırılan Led Tv ekranlarını yenisi ile değişimi yapılarak televizyonlarınızı yeniden kullanılır hale getiriyoruz.

Bakımlar sırasında yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Leave a Reply