Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40

Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40 

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz

Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;

Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.

Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40 Evlerimizde en çok kullandığımız elektronik eşyalarımızdan biri olan ve gün içinde neredeyse hiç kapatmadığınız televizyonlarınızın ve uydularınızın arızalanması durumunda firma tarafından hızlı ve güvenli çözümler sunuluyor. Uzman ekip ve dürüst iş anlayışı içinde çok kısa sürede donanımlı araçlarımız ile arızalarınıza müdahale etmek için kısa sürede ayağınıza kadar gelip hizmet veriliyor. Yaptıkları işin arkasında durarak, hizmet aldığınız ürünlere garanti veriyor ve temiz çalışarak size geride iş bırakılmamaktadır. Uydu anten servisi olarak bizi aramanızdan kısa süre sonra vermiş olduğunuz adrese ulaşıyor, ayrıca hizmetleri 7/24 olarak devam etmektedir.

Çanak Anten Uydu Kurulumu ve Sinyal Ayarı

Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277

Genel olarak apartmanlarda merkezi uydu sistemi kullanılmaktadır. Toplu konut ve çoklu dairelerde ayrı bağlantı olarak ayrı kutu üzerinden TV izlemeye imkan sunan merkezi uydu sistemi ile apartmanlarda tek bir çanak ile tüm dairelere sinyal hizmeti sağlanmaktadır. Tek yerden kullanılan uydu ile cihazın tüm dairelere kesintisiz ve görüntü kaybı oluşmadan verilmesini sağlanıyor. Merkezi uydu sistemi fiyat olarak daha avantajlı olmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu sistemin diğer bir avantajı ise görüntü kirliliğinin önlenmesidir. Kurulumu ve tamiri konusunda uzman hizmet alarak her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Kısa sürede sorularınızı yanıtlamaktan ve sorunlarınıza çözüm sunmaktan memnuniyet duyulmaktadır.

Şifa Mahallesi TELEVİZYON TAMİRİ ve AYARI

Elektronik eşyalar yapıları gereği en çabuk bozulan ev eşyaları arasında yer alıyor. Hassas yapıya sahip olan bu eşyalar genellikle kullanım hatası ve bazı durumlarda bozulabilir. Bu gibi durumlarda firma; kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirmektedir. Tamir ve bakımın yanı sıra parça değişimi hizmeti de veriyor ve değişmesi gereken parçalara garanti vererek kısa sürede değişmesini sağlanıyor. Hizmet almak için bizi aramanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır.

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile iletişime geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

crt – lcd – led tv onarım ve tamiri
Marka olarak verdiğimiz hizmetler
Arçelik Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Vestel Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Beko Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
LG Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Samsung Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Philips Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Next – Nextstar yetkili servis ve bayii olarak hizmet vermekteyiz.

Leave a Reply