Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Şekerpınar Uydu Servisi 0262 743 40 40

Şekerpınar Uydu Servisi 0262 743 40 40

Teknolojinin hızlı yayılımı sonucu klasik antenlerin yerini daha geniş frekanslara sahip uydu antenlere bırakmasına sebebiyet vermiştir. Uydu antenler hem ulusal hem de dünya kanallarının televizyon ve radyolarının dinlenmesi ve seyredilmesini sağlayarak sınırlı kanal izlemeyi ortadan kaldırmıştır. Uydu üzeri yayın yapan televizyonların ayarları bu frekanslar üzerinden yapılmakta ve bu işlemde teknik bilgi gerektirir.

Hemen hemen her yaşam alanlarında yer alan televizyonların yayınlarını sağlayan uyduların frekans ayarlarını yapan servis teknik elemanlardan oluşmaktadır. Yerinde çözüm odaklı hizmet veren servis, istenilen zamanda hizmet vermektedir.

ŞEKERPINAR TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

Televizyon ev, iş yeri, kahve, hastane, otel vesaire her alanda hem bilgi hem de eğlence kaynağıdır. Kimi haber kimi dizi kimi de spor için izlenen televizyonlar teknik arızalar sonucu insanların yaşantılarını olumsuz etkilemektedir. Arızalanan televizyonu en kısa sürede onaran ve tekrar izlenmesini sağlayan servis zamanında ve hızlı müdahale yapar.

Servis olarak hangi marka televizyon olursa olsun tamir işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca firmada uydu anten, çanak anten, kablo satış, montaj, bakım ve tamirat işlemleri yapılır. Mahalle ve yakın çevreye hizmet veren servis hava şartlarının olumsuz olduğu kar, rüzgar gibi nedenlerle etkilenen uydularınızın tamir işlemlerini de yapar. Ayrıca nakil işlemleri konusunda da servis hizmeti veren firma ekonomik ücretlendirme ile uydu ve çanak anten nakli işlemlerini de başarılı bir şekilde yapar.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Uydu Servisi, Uydu Çanak Anten Tamircisi

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz
Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;
Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.
Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Kaliteli İşçilik,Orjinal Yedek Parça ve Güvenilir Servis Elemanlarımız ile En Kısa Sürede Arıza yada Montaj İşlerinizi Sonuçlandırıyoruz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Şimdiden Teşekkür Ederiz.

Hizmetlerden Faydalanmak İçin

Televizyonun çalışmasında destekleyici aparat ve malzemelerin satışı yanı sıra bozulan, arızalanan ve nedeni bilinmeyen sorunlar yaşandığında bakım ve onarım servisi hizmetlerini almak için iyi bir teknik hizmet servisi gerekir. Bu hizmetlerin hepsinin tek adreste toplandığı firma yaşamınızda yer alan televizyonlarınızı size çalışır hale getirir.

Leave a Reply