Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Mutlukent Uydu Servisi 0262 743 40 40

Mutlukent Uydu Servisi 0262 743 40 40

Ofisler ve evlerde kullanılan eşyalar teknolojinin gelişmesi ve üretimin hızlanması ile birlikte birçok çeşide ulaştı. Cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler gibi ürünlerdeki gelişmelerin yanı sıra en büyük gelişmeler televizyon sektöründe gerçekleşti. Eski tüplü televizyonların yerini hızla ince ekranlı televizyonlar aldı. Bu televizyonların kanalları göstermesi için ise uygulara ihtiyaç azalmak ile birlikte hala devam etmektedir. Firma, piyasada bulunan birçok marka uydunun tamirini, parçalarının teminini ve monte edilmesini yapmaktadır. Uyduların çalışması için gerekli olan çanak antenlerin takılması da firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

uydu servisi uydu servisi olarak 2008 yılından beri uydu anten kurulum,
uydu arıza,uydu ayar,merkezi uydu sistemleri,bireysel uydu sistemleri,
ankastre uydu sistemleri konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından
7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.Siz değerli müşterilerimizin zamanının değerli olduğunu bildiğimiz için 30 dakika
içinde size yakın servis ekibimizi yönlendiriyoruz.

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz
Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;
Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.
Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Çanak Anten Uydu Montajı Kurulumu ve Sinyal İnce Ayarı

Artık birçok televizyonda uydular ayrı bir makine olarak değil, televizyona yerleşik olarak üretilmektedir. Ancak bazı televizyonlarda hala uydular ayrı olarak kullanılmaktadır. Firma, uydu markalarının hangisi olur ise olsun televizyonlara bağlantılarını yapma ve çanak antenlerin de güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. Çanak antenler isteğe göre ya da bağlantı yapılacak olan yerin uygunluğuna göre evlerin çatılarına ya da balkonlara takılmaktadır. Ayrıca firma, yaptığı çalışmalarda müşterinin işlerinin daha hızlı yapılabilmesi için birçok kişi ile çalışmaktadır. Ayrıca firma, uyduların, uydu antenlerinin ve televizyonların tamirlerini de yapmaktadır.

Burada çanak antenlerin montajını ve bozuk olanı Bunların en sonunda gelen de daimi olarak müşteri memnuniyetini. Yaptığımız işlere ve bizlere geri dönüşlerine göre bakacak olursak başakşehir uydu servisi firması bir tane müşteri bulamazsınız. uydu anten tamircisi sizler için onu zaman hepimizden istemektedir. Kısa zaman da bizlere ileri bir seviyeye ulaştırmanızdan önce sizlere canı gönülden teşekkürlerimi sunar ve uydu tamircisi olarak memnuniyet duyduğumuzu belirtmek isterim.

Evlere ve iş yerlerine çanak anten kurulumu
Sinyal sorunularına yönlendirme ve uydu ayarı
Çeşitli uydular için Multifeed sistem kurulumu
Türksat 4A uydusu kanal tarama ve düzenleme
Digiturk, D-Smart, Tivibu için çanak anten kurulumu
Duvara askı aparatı ile Led, Lcd ve Plazma TV montajı
Tüm yabancı uydulara çanak anten kurulumu
HD uydu alıcı, çanak, Lnb, kablo gibi malzemelerin satışı

Mutlukent Televizyon Tamir ve Bakım Onarım Servisi

Uydular, özellikle Çin menşeli olarak üretilmesi ve bu ürünlerde ucuz işçilik ve ucuz parça kullanımı nedeni ile çok çabuk bozulmaktadır. Firma, yerli üretim ya da yabancı üretim olması fark etmeksizin hepsinin de parçalarını temin etmekte, onarımını yapmaktadır. Uydu tamirinde fiyat bakımından piyasaya göre daha ucuz fiyatlar uygular iken, temin ettiği ve uyduya ya da televizyona taktığı tüm parçalar da firmanın garantisi altındadır. Televizyon tamirinde en eski ürünler olan tüplü televizyonlardan, en yeni ürünler olan LCD TV, LED TV, Ultra HD televizyonlara kadar her türlü televizyon yapılmaktadır.

Elektronik LCD Palazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.
Grundig Televizyon Tamir Servisi, Sharp Televizyon Tamir Servisi, Arçelik Televizyon Tamir Servisi, Beko Televizyon Tamir Servisi Telefunken Televizyon Tamir Servisi


LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

LED tv yetkili servisi cihazınızın yüksek performans sergilemesi, kesintisiz görüntü kalitesi sunması ve arıza vermemesi için belli dönemlerde bakım hizmeti vermektedir. Bu bakımlar cihazı olası arıza durumlarına karşı korurken oluşabilecek problemlerin önceden fark edilmesini sağlar ve ekonomik kayıplar yaşanmasını engeller.

Bakımlar sırasında yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Leave a Reply