Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277

Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277

Tüm marka model uydu e televizyon tamiri için 7/24 hizmet alabilirsiniz. Uydu montaj ve kurulum hizmetleri, Tüm çanak anten arızaları ve televizyon tamiri için bizimle iletişime geçerek uzaman ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Servisimiz hızlı ve güvenilir hizmet sağlamanın yanı sıra parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile sağladığımız tüm hizmetler yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olup, piyasada süreklilik kazanmak için kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul bölgesine istemeniz dahilinde hizmet sunulmaktadır. Sinyal sorunları, arızalı uydu alıcıları, kopan kablo, bozuk ekipmanlar gibi sorunları çözüme kavuşturmak için uzman ekiple birlikte çalışarak hızlı çözümler üretilmektedir.

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz
Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;


Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.
Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Kaliteli İşçilik,Orjinal Yedek Parça ve Güvenilir Servis Elemanlarımız ile En Kısa Sürede Arıza yada Montaj İşlerinizi Sonuçlandırıyoruz.

Maltepe Uydu Servisi Uydu Anten Tamiri

Uydu servisi hizmeti konusunda titiz çalışmalar yürütülüyor. Teknik ekibimiz ile birlikte kısa sürede çözümlerin tamamına ulaşmak için imkan sağlanıyor. Sizin için hem çanak anten kurulumu hem de bağlantı çözümü sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetleri konusunda yılların verdiği deneyim ile ayrıca montaj çalışmaları da sunulmaktadır. Binanıza en uygun yöntemi tespit ederek size çanak anten kurulumu yapıyor ve kolay kullanım sağlanıyor. Uydu konusunda evinizin her bölgesine uyumu konusunda gerekli desteği firmadan alabilirsiniz.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.
LCD Tv servisi tamir ve yedek parça işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güven ve zamanında teslimattır. Servislerimizde arıza tespiti ve fiyatlandırma işlemi yapıldıktan hemen sonra müşteriden onay alınır. sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.
Led tv’ lerde en sık karşılaşılan arızalardan olan Led bar arızasını yeni led bar ile değiştirerek televizyonunuzu kullanılabilir hale getiriyoruz. Bu arızada led bar tamiri olmamaktadır.
Taşınma darbe, çarpma sonucu kırılan Led Tv ekranlarını yenisi ile değişimi yapılarak televizyonlarınızı yeniden kullanılır hale getiriyoruz.
-ADRESİNİZE TEKNİK SERVİS ve İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ,
-HİZMET VERİLEN BÖLGELER,
-HİZMET VERİLEN MARKALAR,
-TV TAMİRİ HAKKINDA BİLGİLER,
-SIK RASTLANAN ARIZA VE ÇÖZÜMLERİ,
-HASARLI TV ALINIR KAMPANYAMIZ.

Maltepe Uydu Servisi Televizyon Tamiri

Bozulan televizyonlarınız sizin için sorun olmasın, sorununuza kısa sürede çözüm bularak arızanızı hemen çözüyoruz. Tamir işlemi televizyonun marka ve modeline göre değişmektedir. Televizyonunuzun modeline göre arıza durumlarında hemen parça temini sağlayarak kaliteli işçilik ile televizyonu çalışır hale getiriyor ve parça değişiminde garanti verilmektedir. Bozulan televizyonunuzun ilk etapta arıza tespiti yapılarak fiyat belirlenir ve parça değişmesi halinde 1. kalite parça değişimi uygun fiyata sunulur. İstemeniz halinde aynı gün tamir işlemi gerçekleşir ve sorunsuz teslim edilir.

crt – lcd – led tv onarım ve tamiri
Marka olarak verdiğimiz hizmetler
Arçelik Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Vestel Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Beko Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
LG Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Samsung Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Philips Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Next – Nextstar yetkili servis ve bayii olarak hizmet vermekteyiz.

Elektronik LCD Palazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.
Grundig Televizyon Tamir Servisi, Sharp Televizyon Tamir Servisi, Arçelik Televizyon Tamir Servisi, Beko Televizyon Tamir Servisi Telefunken Televizyon Tamir Servisi
LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

Leave a Reply