Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277

Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277

Uydu anten sistemlerinin Kartal Bölgesinde tecrübeli ve uzman ekipler tarafından uydu güncellemeleri, uydu tamirleri, Tv tamirleri ve uydu montajları olarak hizmet vermektedir. Uydu montajlarında TSE garantili ofset veya çanak anten, RGU4 ve RGU6 bakır ttr kablo, 4’lü Lnb, 8’li Lnb, 2’li Lnb, 8’li santralden 24’lü santrale kadar sistem kurulumu ve uydu tesisatı yapılır.

Kadıköy Uydu Servisi 0216 473 0277
Uydu Servisi 0216 473 0277

Uydu Bakım Onarım ve Sinyal Ayarı

Uydu güncellemesi hem kanalların frekans değiştirilmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için gereken ayarlamaların yapılması gerekir. Normal sabit kanallar zamanla farklı frekanslara geçerek yayın yapabilirler. Uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları izlemeniz mümkün değildir. Eski frekansları değiştirmek veya yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılması gerekir. Uydu güncellemelerini en iyi ve en uygun fiyatlarla uzman kadro ile kısa zamanda yapılır. Yalnızca uydu güncellemesi değil aynı zamanda uydu bakımı, uydu montajı ve çanak anten kurulumu gibi birçok işlemleri hem kaliteli hem de uzman ekibi ile en uygun fiyatlara yapmaktadır.

Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40

Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;
Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.
Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Çanak Anten Servisi

HD uydu alıcıları çoğunlukla herkesin evinde kullanılmaktadır. HD uydu alıcıları diğer eski tip alıcılara göre daha fazla özelliğe sahip olduğu için kısa zamanda arıza yapabilmektedir. Uydu alıcıları ve çanak anten arızaları için uzman ve tecrübeli kadrosu sayesinde problemler kısa zamanda çözülmektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmet sunan, aynı zamanda bu hizmeti piyasa fiyatlarına göre daha uygun bir şekilde verir.

Kurulduğu günden itibaren elektronik eşya sektöründe servis hizmeti vermektedir. Uzman, deneyimli ve profesyonel ekip ile her zaman müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmuştur. Haftanın 7 günü boyunca kesintisiz olarak çanak anten, Tv tamiri ve uydu alıcıları alanında servis hizmeti verilmektedir.

KARTAL TELEVİZYON LCD LED TAMİRİ VE SERVİSİ

Bakımlar sırasında yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Elektronik LCD Palazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.
Grundig Televizyon Tamir Servisi, Sharp Televizyon Tamir Servisi, Arçelik Televizyon Tamir Servisi, Beko Televizyon Tamir Servisi Telefunken Televizyon Tamir Servisi
LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

LED tv yetkili servisi cihazınızın yüksek performans sergilemesi, kesintisiz görüntü kalitesi sunması ve arıza vermemesi için belli dönemlerde bakım hizmeti vermektedir. Bu bakımlar cihazı olası arıza durumlarına karşı korurken oluşabilecek problemlerin önceden fark edilmesini sağlar ve ekonomik kayıplar yaşanmasını engeller.

Leave a Reply