Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Kadıköy Uydu Servisi 0216 473 0277

Kadıköy Uydu Servisi 0216 473 0277

Her marka televizyon, uydu alıcısı, çanak anten kurulumu, ayarlama, arıza ve tamiri gerçekleştiren firma önceliğini müşteri memnuniyeti olarak görüyor ve yüksek kalitede hizmet sağlıyor. Onarım, tamir ve teknik servisi hizmeti vererek müşteri memnuniyeti sağlayan firmaya günün her saatinde ulaşarak sorunlarınıza kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz. Elektronik konusunda rakiplerinden daha uygun fiyat ve profesyonel olarak çalışarak size en iyi hizmeti sağlamaktadır.

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz.

Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;

Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.

Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277
Uydu Servisi 0216 473 0277

Uydu ve Televizyon Tamiri Servisi

Teknolojinin direk olarak etkilendiği sektörlerin başında gelen uydu sektörü çok fazla talep görmektedir. SD uydu alıcılarından sonra HD uydu alıcıları ile televizyonlarınıza daha net ve iyi bir görüntü aktarımı sağlanarak daha keyifli seyir imkanı bulabilirsiniz. Eski tip uydu sistemi olan SD uyudu alıcısı kullanmaya devam eden müşteriler içinde hizmet sağlanmaktadır. Daha net ve kaliteli görüntü şeklinde televizyon izlemek için üst düzey özellikli Hd kalitede çanak anten hizmeti kurulumu ve onarımı sağlayarak gönül rahatlığı ile en sevdiğiniz programları izleme fırsatı bulabilirsiniz.

Ayrıca evlerinizde bulunan televizyonlarınızın herhangi bir arızası olması halinde ilk başvuracağınız firma size kısa sürede çözüm sunarak, televizyonunuzu eskisinden daha iyi hale getiriyor ve yaptığı tamir sonrasında hizmet garantisi sunuyor. Bu sayede güvenli hizmet alma fırsatı bulabilirsiniz.

Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.

Kaliteli İşçilik,Orjinal Yedek Parça ve Güvenilir Servis Elemanlarımız ile En Kısa Sürede Arıza yada Montaj İşlerinizi Sonuçlandırıyoruz.

Kadıköy Televizyon Tamiri

Birçok televizyon markası için güvenli teknik servis hizmeti sağlamasının yanı sıra, uydu alıcısı tamiri ve kurulumu için güvenle hizmet alabilirsiniz. En hızlı teknik ekip, en uygun fiyat ve profesyonel hizmet anlayışı içinde sorunlarınıza çözüm sunan firma, deneyimi sayesinde sorunlarınıza hemen çözüm üretiyor. Tamir sırasında ihtiyaç duyulabilecek teknik malzeme ile donatılmış araçlar sayesinde sorununuz vakit kaybetmeden çözüme ulaştırılıyor. Donatılmış araçlar sayesinde vakit kaybı yaşamadan sorun çözümü sağlanabiliyor.

Elektronik LCD Palazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

Grundig Televizyon Tamir Servisi, Sharp Televizyon Tamir Servisi, Arçelik Televizyon Tamir Servisi, Beko Televizyon Tamir Servisi Telefunken Televizyon Tamir Servisi

LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Leave a Reply