Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40

Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40

Gebze uydu servisi , hızlı montaj imkânı sayesinde çok fazla tercih ediliyor. Uydu sisteminizde bir aksaklık yaşadığınızda Gebze uydu servisinin telefon numarasını aramak ya da ulaşabileceğiniz bir adresine gitmek mümkündür.

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz
Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;
Özellikle uydu ayarı çok ama çok hassasiyet gerektiren bir işçilik bölümüdür.Gökyüzünden gelen uydu sinyali çanak anten vasıtası ile lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir.Ve dolayısı ile uydu ayarı çok hassas yapılmış bir çanak anten den, uydu cihazı (receiver) daki yüklemesi yapılmış kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopması olmadan izleyebilirsiniz.
Uydu sistemleri gelişi güzel bir işçilikle yada kalitesiz uydu ekipmanları(yedek parça) ile yapılmamalıdır.uydu servisi olarak farkımızı burada ortaya koymaktan kıvanç duyuyoruz.


Led Tv’den Lcd’ye tüplü televizyondan birçok model ve cihaza kadar tamir işlemlerinde teknik destek sunmaktayız.Hizmet verdiğimiz cihaz çeşidi hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
birçok ilçesinde mobil servis araçlarımız ile aynı gün teknik destek sunuyoruz.Sizde ilçeniz kapsamında servis ağını öğrenmek isterseniz kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Kuruluş yıllarımızdan bugüne müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor ve bu kapsamda çalışmalarımızı sürdürüyoruz.Her geçen yeni avantaj ve kampanyalarımız ile sizlere daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Uydu, uzaydan aldığı sinyallerin çanak antene yansıtılmasına yardımcı olan sisteme denir. Bu uydu sistemi kurumu kolay bir uğraş değildir. Evde bunu kendi başınıza yapamazsınız. Nedeni ise uydu sisteminin ana parçası olan çanak antenin belli bir doğrultuda olması gerekmektedir. Bu yönden çok az bile kaymış olsa da yayın aksar. Görüntüde bozukluk olması da muhtemeldir. Bu yön ayarlamasını sadece deneyimli, usta eller doğru bir şekilde yapabilir. Bunun için ise Gebze uydu servisini seçmek doğru seçim olacaktır.

Gebze uydu servisinin asıl amacı uydu sistemi kurumudur tabi uydu hakkında başka işlerde yapmaktadır. Mesela uydu sisteminde bir aksaklık olursa bunu tamir etmek içinde Gebze Uydu Servisini arayabilirsiniz. Ya da uydu bağlamalarında kullanılan bantların gevşemesinde de uydu servisi aranabilir. Fakat en servisin çağırılma sebebi uydu sisteminin hava koşullarına bağlı yer değiştirmesi, yerinden oynamasıdır. Ya da hava koşullarına bağlı parçaların düşüp, kaybolmasında da uydu servisi çağrılabilir.

Gebze uydu servisi, hızlı montaj imkânı sayesinde çok fazla tercih ediliyor. Uydu sisteminizde bir aksaklık yaşadığınızda Gebze uydu servisinin telefon numarasını aramak ya da ulaşabileceğiniz bir adresine gitmek mümkündür. Çağırdığınız zaman yaklaşık 25-30 dakika içerisinde hızlıca işlerini hallediyorlar. Hem de etrafı temiz bırakıyorlar. En kaliteli ekipmanları ile de size en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar.

 ADEM YAVUZ MAHALLESİ BEYLİKBAĞI MAHALLESİ ELBİZLİ MAHALLESİ  HÜRRİYET MAHALLESİ
 AHATLI MAHALLESİ  CUMAKÖY MAHALLESİ  ESKİHİSAR MAHALLESİ  İNÖNÜ MAHALLESİ
 ARAPÇEŞME MAHALLESİ  CUMHURİYET MAHALLESİ  GAZİLER MAHALLESİ  İSTASYON MAHALLESİ
 BALÇIK MAHALLESİ  DENİZLİ MAHALLESİ  GÜZELLER MAHALLESİ  KADILLI MAHALLESİ
 BARIŞ MAHALLESİ  DURAKLI MAHALLESİ  HATİPLER MAHALLESİ  KARGALI MAHALLESİ
 KİRAZPINAR MAHALLESİ  MEVLANA MAHALLESİ  MOLLAFENARİ MAHALLESİ  MUALLİMKÖY MAHALLESİ
 KÖŞKLÜ ÇEŞME MAHALLESİ  MİMAR SİNAN MAHALLESİ  MUDARLI MAHALLESİ  MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
 OSMAN YILMAZ MAHALLESİ  PELİTLİ MAHALLESİ  SULTAN ORHAN MAHALLESİ  TATLIKUYU MAHALLESİ
 OVACIK MAHALLESİ  TAVŞANLI MAHALLESİ  TEPEMANAYIR MAHALLESİ  YAĞCILAR MAHALLESİ
 YAVUZ SELİM MAHALLESİ  YENİKENT MAHALLESİ

GEBZE UYDU  SERVİSİ VE TELEVİZYON TAMİRİ

Bakımlar sırasında yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir. Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.


LCD Tv servisi tamir ve yedek parça işlemlerinde tecrübeli kadromuzun sizler için tek politikası güven ve zamanında teslimattır. Servislerimizde arıza tespiti ve fiyatlandırma işlemi yapıldıktan hemen sonra müşteriden onay alınır. sonra arıza onarılır ve ihtiyaç duyulması halinde parça değişimi yapılır.
Led tv’ lerde en sık karşılaşılan arızalardan olan Led bar arızasını yeni led bar ile değiştirerek televizyonunuzu kullanılabilir hale getiriyoruz. Bu arızada led bar tamiri olmamaktadır.
Taşınma darbe, çarpma sonucu kırılan Led Tv ekranlarını yenisi ile değişimi yapılarak televizyonlarınızı yeniden kullanılır hale getiriyoruz.

-ADRESİNİZE TEKNİK SERVİS ve İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ,
-HİZMET VERİLEN BÖLGELER,
-HİZMET VERİLEN MARKALAR,
-TV TAMİRİ HAKKINDA BİLGİLER,
-SIK RASTLANAN ARIZA VE ÇÖZÜMLERİ,
-HASARLI TV ALINIR KAMPANYAMIZ.

Özel Servisimiz, Tüm Marka ve Modellerde Hizmet Vermektedir. Samsung, lg, beko, arçelik, grundıg, altus, vestel, regal, seg, fınlux, phılıps, toshiba, sunny, axen, awox, elton, hisense, sony, şarp, nordmende gibi tüm markalarda özel teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

 • Gebze Uydu Çanak Anten Kurulumu
 • Gebze Uydu Arıza Servisi
 • Gebze Uydu Montajı
 • Gebze Uydu Bağlama
 • Gebze Uydu Ayarlama
 • Gebze Uydu Kurulum
 • Gebze Uydu Onarım
 • Gebze Uydu Çalışmıyor
 • Gebze Uydu Destek
 • Gebze Anten Ayarı
 • Anten Montajı Gebze
 • Anten Kurulum Gebze
 • Gebze Anten Ayarlama

Leave a Reply