Hizmet Pazartesi - Pazar 09:00-24:00
Telefon! 0532 165 49 28

Darıca Uydu Servisi 0262 743 40 40

Darıca Uydu Servisi 0262 743 40 40

Darıca ve çevresindeki bölgeler için televizyon tamir ve uydu cihazları tamir işlemleri için, müşterilerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri, Darıca uydu servisi sağlar. Arızalar için profesyonel bir tamir ekibi vardır. Yedek parçaları ise orijinal ve kaliteli yedek parçalardır. Her türlü arızaya müdahale edilir. Firma bünyesinde ayrıca televizyon ve yan ürünlerinin satışı da yapılmaktadır. Sıfır ve ikinci el televizyonların en uygun fiyatlarla satışını yapar. Firma, mobil arıza ekibiyle ev veya iş yerlerinde oluşan tüm arızalara anında müdahale eder ve yapılabilecek işlemlerin hepsini yapar. Tüm işlemlerde, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutar.

Darıca Uydu Servisi Televizyon Tamir İşlem Evreleri

Televizyon tamiratı için servisten, servis randevusu alınarak tamirat süreci başlatılır. Servis talebinin ardından, servis ekibi, arıza tespiti için gerekli olan ekipmanla ev veya iş yerine gider. Burada, arıza tespiti yapılır ve müşteri arızanın mahiyeti konusunda bilgilendirilir. Arıza tespitinden sonra, arızanın ne kadarlık bir ücretle tamir olabileceği ve gerekli olabilecek parçalar hakkında gerekli bilgilendirme de müşteriye yapılır. Eğer müşteri onay verirse, sözleşme imzalanarak cihaz teslim alınıp tamir atölyesine götürülür. Burada, gerekli olan parçalar ve ekipmanlarla tamir işlemleri yapılır. Tamir süresi, arızalara göre farklılık gösterir ancak arıza tespiti sırasında bu süre, müşteriye yaklaşık olarak bildirilir. Tamirden sonra, cihaz kurulumu yapılır ve çalışır halde test edildikten sonra müşteriye teslim edilir.

Darıca Uydu Servisi Montaj ve Diğer Hizmetleri

Darıca uydu servisinde, televizyon ve diğer ürünlerin kurulum ve montaj işleri de yapılmaktadır. Ayrıca ikinci el televizyonlar ve hurda televizyonlar da Darıca tv servisi tarafından alınır. Darıca uydu servisinde, son teknoloji uydu alıcıları ve uydu sistemlerinin satışı da yapılmaktadır.

crt – lcd – led tv onarım ve tamiri
Marka olarak verdiğimiz hizmetler
Arçelik Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Vestel Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Beko Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
LG Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Samsung Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Philips Tv Tamir ve Bakım Servisimiz
Next – Nextstar yetkili servis ve bayii olarak hizmet vermekteyiz.

Dilovası uydu servisi

DARICA TELEVİZYON LCD LED TAMİRİ

Elektronik LCD Palazma TV YETKİLİ Servis Hizmetleri sadece elektronik teknisyenlerinden oluşan profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir. Her biri kendi alanında uzmanlaşmış olan tecrübeli personelimiz sorunların en kısa sürede en teknolojik yöntem ile çözülmesini sağlamaktadır. Hizmet prensiplerimiz arasında önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyetini kazanmak olmaktadır. Bu nedenle hizmet ağımızı her geçen gün daha da yaygınlaştırmaktayız.

Grundig Televizyon Tamir Servisi, Sharp Televizyon Tamir Servisi, Arçelik Televizyon Tamir Servisi, Beko Televizyon Tamir Servisi Telefunken Televizyon Tamir Servisi
LED tv yetkili servisi bakım,onarım ve kurulum aşamasında markamıza ait cihazların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Türkiye bazında birçok ilde mevcut olan şubelerimiz ile en düşük maliyet ile en konforlu hizmeti sunmak için hizmetinizdedir.

LED tv yetkili servisi cihazınızın yüksek performans sergilemesi, kesintisiz görüntü kalitesi sunması ve arıza vermemesi için belli dönemlerde bakım hizmeti vermektedir. Bu bakımlar cihazı olası arıza durumlarına karşı korurken oluşabilecek problemlerin önceden fark edilmesini sağlar ve ekonomik kayıplar yaşanmasını engeller.

Bakımlar sırasında yetkili servisin profesyonel ekibinden modelle ilgili detayları öğrenebilir ve yeni çıkan aksesuarlar hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz. Bu sayede hem cihazın kullanım ömrünü uzatabilir hem de verimli şekilde kullanabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimizden yararlanmak için sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

TV Tamiri

Smart televizyonlar birkaç aparat yardımı sonucu internete bağlanma özelliğine sahip cihazlardan sosyal medya uygulamalarını kullanabilir isterseniz birçok oyun ve uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Günümüzde birçok televizyon kullanıcısı tarafından oldukça fazla tercih edilen bir model olarak hepimizin hayatına girmiş bulunmaktadır.

Smart televizyon yetkili servisi internete bağlanma özelliğine sahip olan bu cihazların her türlü onarım,bakım ve kurulumu ile ilgilenmektedir.  Teknolojiyi artık televizyonlarınızda da kullanmanızı sağlayan bu uygulamanın keyfini doyasıya yaşayabilmek için mutlaka yetkili teknik servisten yardım almanız gerekmektedir. Çünkü oldukça hassas özelliğe sahip olan bu model televizyonlara amatörce yapılan bakım ve onarımlar kalıcı hasar verebilmektedir.

Firmamız güler yüzlü,müşteri odaklı sunduğu hizmet ile farkını ortaya koymuş ve böylece en çok tercih edilen teknik servislerden birisi durumuna gelmiştir. En hızlı hizmeti en düşük maliyet ile sunma özelliğine sahip servisimiz ile sizin bir telefon kadar uzağınızdayız. Bizim ile ilitişe geçerek bu konforu yaşamaya başlayabilirsiniz.

Uydu Servisi, Uydu Çanak Anten Tamircisi

Tüm uydu servis İhtiyaçlarına Kaliteli & Hızlı Çözümler. Uydu sinyal sorunları, Merkezi sistem Sinyal sorunları ve yeni kurulumlar için arayabilir siniz

Çanak anten, uydu alıcısı, LNB, kablo, kumanda gibi ihtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü ürünün satışını, montajını ve tamiratını yapıyoruz. Yukarıda belirtilen saatler arasında bizi aramanız durumunda, ortalama 1 saat içerisinde adresinize gelerek;

 

Leave a Reply