Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Yakacık Uydu Servisi 0216 473 0277

Yakacık Uydu Servisi 0216 473 0277

Yakacık Uydu Servisi 0216 473 0277 Uydu montaj ve TV tamir işlemlerinde, Yakacık, Kartal ve Pendik bölgelerinde en çok tercih edilen firma Yakacık Uydu servisidir. Yakacık uydu servisi, tv ve yan ürünleri konusunda, her türlü ürün ve hizmeti müşterilerine sunar. Bu sistemlerin satışı, tamiri, bakımı ve onarımı Yakacık uydu servisinde, en uygun fiyatlarla yapılır. Firmanın sattığı her ürün, tamirini yaptığı her cihaz ve taktığı tüm yedek parçalar, firmanın verdiği farklı sürelerde garanti kapsamındadır. Yakacık uydu servisi 7 gün 24 saat müşterilerine hizmet verir. Uydu servisine, web sitesinde yer alan telefon numaraları ve Whatsapp arıza hattından ulaşılabilir. Arızanın anlatılması için, görsel materyaller, Whatsapp üzerinden servise gönderilebilir.

Tamirat İşlemleri

Yakacık uydu servisi, tamir atölyesi olarak tüm cihazların tamiratını yapar. TV’lerin tamiratı için gerekli olan tüm ekipman ve yedek parça, servis bünyesinde bulunur. Televizyonlar veya diğer cihazlar, servise getirilemediği durumlarda ev veya bulunduğu yerden teslim alınır. Kurulum işlemlerini de, profesyonel ekiplerle yapar. Yeni alınan veya daha önce kullanılmış ve başka yere nakli gereken sistemlerin de nakil ve montaj hizmetlerini de yapan firma, bunları en uygun fiyata, en iyi hizmet anlayışıyla yapar.

Diğer Hizmetler

Yakacık uydu servisi, televizyon tamiri dışında, TV yan ürünleriyle ilgili de her türlü işlemi yapar. Merkezi sistem kurulumu, çanak anten montajı, kablolama hizmetleri servisin sunduğu diğer hizmetlerdendir. Yakacık uydu servisi, güler yüzlü personeliyle, en uygun fiyatlarıyla, müşterilerine en kaliteli hizmeti vermeyi vaat eder. Firma, herhangi bir olumsuz durumda, şikayet hattı üzerinden tüketicilerin, dilek ve şikayetlerini dinler ve şikayetlerin çözüme kavuşması için çaba harcar. Yakacık uydu servisi, mobil ekibi her türlü arıza, bakım ve onarım işlemleri için sürekli olarak hazır bir vaziyette bekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir