Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Tepeören Uydu Servisi 0216 473 0277

Tepeören Uydu Servisi 0216 473 0277

Tepeören Uydu Servisi 0216 473 0277  Tepeören bölgesinde yer alan Tepeören Uydu servisi, tüketicilerin, her türlü televizyon sistemlerinin bakım, onarım hizmetlerini, arıza tespit ve tadilat işlemlerini yapar. Firma, uzun yıllardır bu bölgede hizmet vermekte. Arızalara, anında çözümler üreterek, tüketicilerin problemlerini en kısa zamanda sonuca ulaştırır. Firma, bünyesinde profesyonel bir çalışma ekibi barındırır. Bu ekip ile tüm arıza ve diğer işlemleri en hızlı şekilde yapar.

Televizyon Tamir Servisi

Televizyon arızaları, kullanıcıların başına her an gelebilecek arızalardır. Bu arızalar, bazen küçük bir işlemle düzeltilebilecek arızalar olurken, bazen de TV içerisindeki bazı parçaların değişmesini gerektirir. Televizyon arızalarında, Tepeören uydu servisi web sitesinde yer alan telefon numaraları ve online destek hattından, firmaya ulaşılabilir. Firmaya, arıza tam olarak anlatılır. Akabinde firma, gerekli müdahale ekiplerini ilgili adrese yönlendirir. Firma, servisten de direk olarak arızalı TV’lerin arıza tespitinin yapılması için teslim alınmasını yapar. İsteğe bağlı olarak evden veya iş yerlerinden de arızalı TV’ler teslim alınır. Arızalı TV teslim alındıktan sonra, gerekli tamirat ve test işlemlerinin yapılması için TV servisine götürülür. İlgili parça listesi ve tamir işlemleri hakkında kullanıcılar bilgilendirilir. Kullanıcı, tamirat onayı verirse tamir süreci başlar. Tamir edilen cihazların kurulum ve test işlemleri, tamirat yapan firmaya aittir.

Uydu Montaj Hizmetleri

Uydu montaj servisi, çanak anten montajı işlemlerini yapar. Müşterilerin isteği doğrultusunda ve bina için en uygun nokta belirlenerek çanak anten montajı yapılır. Çanak anten montaj işlemlerinin ardından, bina içi kablolama ve TV veya uydu alıcısına kadar olan tesisat, uydu montaj ekibi tarafından yapılır. Uydu servisi, istek doğrultusunda, tüm binaya merkezi sistem kurulum hizmeti de sağlar. Dairelerin, test ve kurulum işlemlerini tek tek gerçekleştirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir