Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40

Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40

Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40 Şifa Mahallesi Uydu Servisi 0262 743 40 40 Evlerimizde en çok kullandığımız elektronik eşyalarımızdan biri olan ve gün içinde neredeyse hiç kapatmadığınız televizyonlarınızın ve uydularınızın arızalanması durumunda firma tarafından hızlı ve güvenli çözümler sunuluyor. Uzman ekip ve dürüst iş anlayışı içinde çok kısa sürede donanımlı araçlarımız ile arızalarınıza müdahale etmek için kısa sürede ayağınıza kadar gelip hizmet veriliyor. Yaptıkları işin arkasında durarak, hizmet aldığınız ürünlere garanti veriyor ve temiz çalışarak size geride iş bırakılmamaktadır. Uydu anten servisi olarak bizi aramanızdan kısa süre sonra vermiş olduğunuz adrese ulaşıyor, ayrıca hizmetleri 7/24 olarak devam etmektedir.

Merkezi Uydu Sistemi

Genel olarak apartmanlarda merkezi uydu sistemi kullanılmaktadır. Toplu konut ve çoklu dairelerde ayrı bağlantı olarak ayrı kutu üzerinden TV izlemeye imkan sunan merkezi uydu sistemi ile apartmanlarda tek bir çanak ile tüm dairelere sinyal hizmeti sağlanmaktadır. Tek yerden kullanılan uydu ile cihazın tüm dairelere kesintisiz ve görüntü kaybı oluşmadan verilmesini sağlanıyor. Merkezi uydu sistemi fiyat olarak daha avantajlı olmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu sistemin diğer bir avantajı ise görüntü kirliliğinin önlenmesidir. Kurulumu ve tamiri konusunda uzman hizmet alarak her türlü sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Kısa sürede sorularınızı yanıtlamaktan ve sorunlarınıza çözüm sunmaktan memnuniyet duyulmaktadır.

Televizyon ve Uydu Tamiri

Elektronik eşyalar yapıları gereği en çabuk bozulan ev eşyaları arasında yer alıyor. Hassas yapıya sahip olan bu eşyalar genellikle kullanım hatası ve bazı durumlarda bozulabilir. Bu gibi durumlarda firma; kısa sürede tamir işlemi gerçekleştirmektedir. Tamir ve bakımın yanı sıra parça değişimi hizmeti de veriyor ve değişmesi gereken parçalara garanti vererek kısa sürede değişmesini sağlanıyor. Hizmet almak için bizi aramanız ve bilgi almanız yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir