Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Mutlukent Uydu Servisi 0262 743 40 40

Mutlukent Uydu Servisi 0262 743 40 40

Mutlukent Uydu Servisi 0262 743 40 40 Ofisler ve evlerde kullanılan eşyalar teknolojinin gelişmesi ve üretimin hızlanması ile birlikte birçok çeşide ulaştı. Cep telefonları, bilgisayarlar, tabletler gibi ürünlerdeki gelişmelerin yanı sıra en büyük gelişmeler televizyon sektöründe gerçekleşti. Eski tüplü televizyonların yerini hızla ince ekranlı televizyonlar aldı. Bu televizyonların kanalları göstermesi için ise uygulara ihtiyaç azalmak ile birlikte hala devam etmektedir. Firma, piyasada bulunan birçok marka uydunun tamirini, parçalarının teminini ve monte edilmesini yapmaktadır. Uyduların çalışması için gerekli olan çanak antenlerin takılması da firma tarafından gerçekleştirilmektedir.

Uyduların Monte Edilmesi

Artık birçok televizyonda uydular ayrı bir makine olarak değil, televizyona yerleşik olarak üretilmektedir. Ancak bazı televizyonlarda hala uydular ayrı olarak kullanılmaktadır. Firma, uydu markalarının hangisi olur ise olsun televizyonlara bağlantılarını yapma ve çanak antenlerin de güvenli bir şekilde monte edilmesini sağlamaktadır. Çanak antenler isteğe göre ya da bağlantı yapılacak olan yerin uygunluğuna göre evlerin çatılarına ya da balkonlara takılmaktadır. Ayrıca firma, yaptığı çalışmalarda müşterinin işlerinin daha hızlı yapılabilmesi için birçok kişi ile çalışmaktadır. Ayrıca firma, uyduların, uydu antenlerinin ve televizyonların tamirlerini de yapmaktadır.

Uyduların Onarımı

Uydular, özellikle Çin menşeli olarak üretilmesi ve bu ürünlerde ucuz işçilik ve ucuz parça kullanımı nedeni ile çok çabuk bozulmaktadır. Firma, yerli üretim ya da yabancı üretim olması fark etmeksizin hepsinin de parçalarını temin etmekte, onarımını yapmaktadır. Uydu tamirinde fiyat bakımından piyasaya göre daha ucuz fiyatlar uygular iken, temin ettiği ve uyduya ya da televizyona taktığı tüm parçalar da firmanın garantisi altındadır. Televizyon tamirinde en eski ürünler olan tüplü televizyonlardan, en yeni ürünler olan LCD TV, LED TV, Ultra HD televizyonlara kadar her türlü televizyon yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir