Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277

Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277

Maltepe Uydu Servisi 0216 473 0277 Tüm marka model uydu e televizyon tamiri için 7/24 hizmet alabilirsiniz. Uydu montaj ve kurulum hizmetleri, Tüm çanak anten arızaları ve televizyon tamiri için bizimle iletişime geçerek uzaman ve profesyonel hizmet alabilirsiniz. Servisimiz hızlı ve güvenilir hizmet sağlamanın yanı sıra parça ve hizmet garantisi sunmaktadır. Uygun fiyat garantisi ile sağladığımız tüm hizmetler yüksek müşteri memnuniyeti odaklı olup, piyasada süreklilik kazanmak için kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul bölgesine istemeniz dahilinde hizmet sunulmaktadır. Sinyal sorunları, arızalı uydu alıcıları, kopan kablo, bozuk ekipmanlar gibi sorunları çözüme kavuşturmak için uzman ekiple birlikte çalışarak hızlı çözümler üretilmektedir.

Uydu Anten Tamiri

Uydu servisi hizmeti konusunda titiz çalışmalar yürütülüyor. Teknik ekibimiz ile birlikte kısa sürede çözümlerin tamamına ulaşmak için imkan sağlanıyor. Sizin için hem çanak anten kurulumu hem de bağlantı çözümü sağlanmaktadır. Teknik destek hizmetleri konusunda yılların verdiği deneyim ile ayrıca montaj çalışmaları da sunulmaktadır. Binanıza en uygun yöntemi tespit ederek size çanak anten kurulumu yapıyor ve kolay kullanım sağlanıyor. Uydu konusunda evinizin her bölgesine uyumu konusunda gerekli desteği firmadan alabilirsiniz.

Televizyon Tamiri

Bozulan televizyonlarınız sizin için sorun olmasın, sorununuza kısa sürede çözüm bularak arızanızı hemen çözüyoruz. Tamir işlemi televizyonun marka ve modeline göre değişmektedir. Televizyonunuzun modeline göre arıza durumlarında hemen parça temini sağlayarak kaliteli işçilik ile televizyonu çalışır hale getiriyor ve parça değişiminde garanti verilmektedir. Bozulan televizyonunuzun ilk etapta arıza tespiti yapılarak fiyat belirlenir ve parça değişmesi halinde 1. kalite parça değişimi uygun fiyata sunulur. İstemeniz halinde aynı gün tamir işlemi gerçekleşir ve sorunsuz teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir