Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277

Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277

Kartal Uydu Servisi 0216 473 0277 Uydu anten sistemlerinin Kartal Bölgesinde tecrübeli ve uzman ekipler tarafından uydu güncellemeleri, uydu tamirleri, Tv tamirleri ve uydu montajları olarak hizmet vermektedir. Uydu montajlarında TSE garantili ofset veya çanak anten, RGU4 ve RGU6 bakır ttr kablo, 4’lü Lnb, 8’li Lnb, 2’li Lnb, 8’li santralden 24’lü santrale kadar sistem kurulumu ve uydu tesisatı yapılır.

Uydu Güncellemesi

Uydu güncellemesi hem kanalların frekans değiştirilmesi hem de yeni kanalların izlenebilmesi için gereken ayarlamaların yapılması gerekir. Normal sabit kanallar zamanla farklı frekanslara geçerek yayın yapabilirler. Uydu güncellemesi yapılmadan bu kanalları izlemeniz mümkün değildir. Eski frekansları değiştirmek veya yeni çıkan kanalları listenize eklemek için uydu güncellemesi yapılması gerekir. Uydu güncellemelerini en iyi ve en uygun fiyatlarla uzman kadro ile kısa zamanda yapılır. Yalnızca uydu güncellemesi değil aynı zamanda uydu bakımı, uydu montajı ve çanak anten kurulumu gibi birçok işlemleri hem kaliteli hem de uzman ekibi ile en uygun fiyatlara yapmaktadır.

Çanak Anten Servisi

HD uydu alıcıları çoğunlukla herkesin evinde kullanılmaktadır. HD uydu alıcıları diğer eski tip alıcılara göre daha fazla özelliğe sahip olduğu için kısa zamanda arıza yapabilmektedir. Uydu alıcıları ve çanak anten arızaları için uzman ve tecrübeli kadrosu sayesinde problemler kısa zamanda çözülmektedir. En kaliteli ve profesyonel hizmet sunan, aynı zamanda bu hizmeti piyasa fiyatlarına göre daha uygun bir şekilde verir.

Kurulduğu günden itibaren elektronik eşya sektöründe servis hizmeti vermektedir. Uzman, deneyimli ve profesyonel ekip ile her zaman müşteri memnuniyeti en ön planda tutulmuştur. Haftanın 7 günü boyunca kesintisiz olarak çanak anten, Tv tamiri ve uydu alıcıları alanında servis hizmeti verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir