Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40

Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40

Gebze Uydu Servisi 0262 743 40 40 Uydu ve televizyon tamiri, özenle yapılması gereken tamirat işleridir. Televizyon tamiratı, özellikle dikkat edilmesi gereken bir konudur. Teknolojinin gelişmesiyle, elektronik devre ve cihazların sayısı bir hayli artmış durumdadır. Bu durumlardan ötürü, televizyonların da içeriği hassaslaşmıştır. Piyasada, birçok tamir firması bulunmakta ancak bu firmaların birçoğu, işini düzgün yapmamakta ve yaptıkları işlemler için, afaki rakamlar istemektedirler. Gebze uydu servisi, tüm televizyon ve uydu cihazlarının ve bunların çevre birimlerinin tamirini yapar.

Sunduğu Hizmetler

Gebze uydu servisi, tamirat işlemleri için kullanıcılara çeşitli sürelerde değişen garanti verir. Bu garanti, tamir edilen kısmın garantisidir. Televizyon tamiratı işlemlerinde, alanında uzman ve tecrübeli ustalar ile çalışır. Tamir edilecek cihazın, servise gelmesiyle arıza tespit işlemleri yapılır. Arıza tespit işlemleri, tüketiciyi anında bilgilendirmek ve tamirata onay vermesi açısından ücretsiz ve hızlı bir şekilde yapılır.

Tüketicilerin servise teslim edemediği durumlarda, Gebze uydu servisi çok düşük servis ücretleri karşılığında, televizyonu veya diğer birimleri adresten teslim alır. Tamir süreleri, arızanın büyüklüğüne bağlı olarak değişse de genellikle bir ile üç iş günüdür. Tamir edilen birimler, servis teslimi veya adrese teslim olarak tüketiciye teslim edilir. Tüketici, teslim alma sırasında, cihazı test eder ve memnun olmadığı durumları bildirir. Tüketiciden, ayrıca aldığı servis hizmetinden memnun kalıp kalmadığına dair, küçük bir anket doldurması istenir. Bu anket, Gebze uydu servisinin hizmet kalitesini artırmak amacıyla yapmış olduğu bir uygulamadır.

Hizmet Bölgeleri

Gebze uydu servisi, Gebze bölgesinde ve çevre bölgelerinde her türlü tv, uydu, uydu alıcısı ve diğer elektronik üniteler için servis desteği sağlamaktadır. Gebze uydu servisine, resmi web sitesinde yer alan numaralardan veyahut e mail adresinden ulaşılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir