Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Darıca Uydu Servisi 0262 743 40 40

Darıca Uydu Servisi 0262 743 40 40

Darıca Uydu Servisi 0262 743 40 40 Darıca ve çevresindeki bölgeler için televizyon tamir ve uydu cihazları tamir işlemleri için, müşterilerin ihtiyacı olan tüm hizmetleri, Darıca uydu servisi sağlar. Arızalar için profesyonel bir tamir ekibi vardır. Yedek parçaları ise orijinal ve kaliteli yedek parçalardır. Her türlü arızaya müdahale edilir. Firma bünyesinde ayrıca televizyon ve yan ürünlerinin satışı da yapılmaktadır. Sıfır ve ikinci el televizyonların en uygun fiyatlarla satışını yapar. Firma, mobil arıza ekibiyle ev veya iş yerlerinde oluşan tüm arızalara anında müdahale eder ve yapılabilecek işlemlerin hepsini yapar. Tüm işlemlerde, müşterilerin memnuniyetini ön planda tutar.

Darıca Uydu Servisi Televizyon Tamir İşlem Evreleri

Televizyon tamiratı için servisten, servis randevusu alınarak tamirat süreci başlatılır. Servis talebinin ardından, servis ekibi, arıza tespiti için gerekli olan ekipmanla ev veya iş yerine gider. Burada, arıza tespiti yapılır ve müşteri arızanın mahiyeti konusunda bilgilendirilir. Arıza tespitinden sonra, arızanın ne kadarlık bir ücretle tamir olabileceği ve gerekli olabilecek parçalar hakkında gerekli bilgilendirme de müşteriye yapılır. Eğer müşteri onay verirse, sözleşme imzalanarak cihaz teslim alınıp tamir atölyesine götürülür. Burada, gerekli olan parçalar ve ekipmanlarla tamir işlemleri yapılır. Tamir süresi, arızalara göre farklılık gösterir ancak arıza tespiti sırasında bu süre, müşteriye yaklaşık olarak bildirilir. Tamirden sonra, cihaz kurulumu yapılır ve çalışır halde test edildikten sonra müşteriye teslim edilir.

Darıca Uydu Servisi Montaj ve Diğer Hizmetleri

Darıca uydu servisinde, televizyon ve diğer ürünlerin kurulum ve montaj işleri de yapılmaktadır. Ayrıca ikinci el televizyonlar ve hurda televizyonlar da Darıca tv servisi tarafından alınır. Darıca uydu servisinde, son teknoloji uydu alıcıları ve uydu sistemlerinin satışı da yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir