Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Çayırova Uydu Servisi 0262 743 40 40

Çayırova Uydu Servisi 0262 743 40 40

Çayırova Uydu Servisi 0262 743 40 40 Çayırova bölgesinde hizmet veren Çayırova uydu servisi, her türlü uydu sistemi, televizyon sistemi ve diğer çevre birimlerinin tamir, bakım ve onarımını yapmaktadır. Firma çalışanları, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket ederler. Kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü personeliyle en çok tercih edilen uydu ve televizyon tamir servisi olmuştur. Televizyon tamir işlerini, çok kısa sürede, en modern cihazlarla yapar. Bünyesindeki ekipmanlar ile arıza tespit aşamasından, arızanın tamir edilip test aşamasına hazır hale gelene kadar ki aşamalar, son derece özenle ve dikkatle yapılır. Firma, birçok konuda hizmet sağlar. Uydu alıcısı tamiri, uydu kurulumu, televizyon tamiri, televizyon yedek parça tahsisi, televizyon alım, ikinci el televizyon satış, çanak anten satış ve kurulum, uydu alıcısı satış gibi konularda hizmet sağlar.

Televizyon Tamir Servisi Hizmetleri

Televizyon tamiratı için Çayırova uydu servisi, çok fazla tercih edilen bir firmadır. Her türlü arızayı tamir eden firma, gerekli olan tüm yedek parçanın da tedarik işlemlerini yapar. Televizyonların tamir süresi, genellikle 3 gün sürer. Test aşamaları tamamlanmayan cihazlar, teslim edilmez. Yapılan tadilat ve takılan parça için, ayrı ayrı garanti süreleri verilir. Televizyon servisi, küçük arızalarda evlere de gidip tamir işlemlerini gerçekleştirir. Evde yapılamayacak arızalar içinse televizyonu, adresten teslim alır.

Diğer Uydu Tamir Hizmetleri

Uydularda meydana gelebilecek her türlü arıza veya yedek parça ihtiyacını da Çayırova Uydu servisi karşılar. Uydu montaj işlemlerini, ister çatıya ister balkona fark etmeksizin yapar. Uydu alıcısı satış ve uydu alıcısı tamir hizmetleri için yine Çayırova uydu servisi, en çok tercih edilen firmalardan birisidir. İkinci el televizyon alım, satım işlemleri için de ilgili telefon numaraları ve web sitesinden gerekli bilgiler alınabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir