Home / Bölgelerimiz / Anadolu Yakası / Bostancı Uydu Servisi 0216 473 0277

Bostancı Uydu Servisi 0216 473 0277

Bostancı Uydu Servisi 0216 473 0277 Televizyonun hayatımıza girmesinden sonra televizyon ile ilgili pek çok yan kollar her geçen sene artarak gerek satış gerekse bakım olarak hayatın parçası oldu. Önce tek kanallı televizyonlar daha sonra düz ekran ve çok kanallı televizyonlar, kumandalar, kablolar, uydular ve bunlarla ilgili satış noktaları ve servisler…

Uydu Anten Sorunları

Servis ağı içerisinde bahsi geçen tüm hizmetleri veren ve Bostancı’da servis hizmetleri veren firma uydu kurulum ve tamir işlerini başarı ile yapmaktadır. Sebebi ne olursa olsun uydu hasar ve onarımlarını gerçekleştirme de profesyonel teknik elemanlar çözüm üretir. Yaz kış demeden her daim servis hizmetleri sunmanın yanı sıra televizyon yedek parçaları, kablo ve uydu anten aparatlarını da servis satış noktasında bulmak mümkün. Uyduya bağlı televizyonlarda meydana gelen hiç bir işlem yapmayan cihaz, ekranın siyah beyaz olması, görüntü ve ses kayıpları, sinyalin alınamaması, görüntü donması gibi sorunlar servis tarafından kısa sürede çözülmektedir.

Meraklı kişilerin ayar özelliklerine girerek cihazın çalışma ayarlarını bozması sonucu ayarlama işlemleri de yapılmaktadır.

Uydu Ayarları

Uyduya bağlı olarak izlenen televizyonlarda gerek Türksat gerekse Hotbird ve diğer uydu frekansları üzerinden oluşabilecek tüm sorunların çözüm noktası olan servis güvenilir, hızlı ve çözüm odaklıdır.

Uydu satın alım, ücretsiz montaj ve kurulum sağlanmaktadır. Bu uyduların gerektiğinde tamir, onarım, yeniden yüklenme ve kurulumu için servis hizmetleri verilir. Lnb cihaz tamiri de yapan servis tamirat esnasında bilgilendirici, güler yüzlü teknik ekip desteği verilir. Kalibrasyon çalışmaları ile gerçekleştirilen uydu kurulumları sayesinde televizyon kanalları izlemek sorunsuz izlenmektedir. İşin ehli teknik eleman desteği, gerekli donanım ve teçhizat ile çalışan servis müşterilerine en iyi hizmeti sunarak haftanın her günü hizmet verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir